“АТОВЦІВ ВІШАТИ ТРЕБА”: У ЗАПОРІЖЖІ ЗАТРИМАЛИ УКРАЇНОФОБА. З ЯКИХ ДІРОК ТАКІ ПОВИЛАЗИЛИ

15:48 08.12.2018

Інцидент за участю ветерана 93-ї бригади Микити Фріца та місцевого українофоба стався у Запоріжжі 9 червня.

Про це сам учасник АТО розповів у “Фейсбуці”, пише Новинарня.

За словами Микити Фріца, конфлікт розгорнувсся на вулиці професора Толока. Ветеран вийшов з машини на парковці та пішов до супермаркету.

Поруч зупинився “спринтер”, водій якого (пізніше з’ясувалося, що його звуть Валентин Шапітковський або Шепітковський) почав лаятися.

“П…с, вішати таких як ти, урод і вбивця, була б моя воля, всіх мразей завалив би”, – переказує Микита слова водія.

АТОвець не зрозумів, що ці слова були адресовані йому. Але коли він вийшов з магазину, водій продовжив свою промову.

Як виявилося, йому не сподобалося те, що ветеран був у вишиванці. Національний одяг Шапітковський назвав “вишип…ркою” та “ганчіркою”, а також звинував учасників АТО в тому, що вони “вбивають людей”.

Між чоловіками сталася сутичка, під час якої Микита відчув запах алкоголю. Ветеран викликав поліцію, а Шапітковський в цей час поїхав. АТОвець рушив за ним, і згодом патрульні наздогнали “спринтер”.

Діалог після затримання, а також незабаром у лікарні (куди Шапітковського повезли робити тест на сп’яніння), Микита зняв на відео, яке оприлюднив на сторінці.

Чоловік підтверджував свої слова, заявивши, що “всі АТОвці – покидьки”, а “війну на Донбасу розв’язала Україна”.

Аналіз показав, що у крові водія “спринтера” було 2,9 проміле алкоголю. Під час проходження тесту він намагався втекти з лікарні.

На сторінці місцевого осередку “Нацкорпусу”, члени якого незабаром прихали на місце інциденту, стверджується, що водій-українофоб працює маршрутником.

“Прихильника “руського міра” було доставлено у правоохоронні органи.

Заяву атовця занесено у журнал єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення”, – зазначають у “Нацкорпусі”.

Украина, 18:00 20.11.2018

Экс-регионалы разделились на три политические проекты — «Оппозиционная платформа — За жизнь», «Оппозиционный блок» и партию «Наши». Москва требует определить единого кандидата. Такое мнение Gazeta.ua выразил политолог Виктор…

Украина, 09:14 17.01.2019

Говоря о перспективах рынка земли в Украине, некорректно спрашивать, нужен ли такой рынок или нет. Вопрос состоит в том, в каком виде лучше всего для нашей страны ввести…

Украина, 16:28 11.01.2019

Анатолий Гриценко может усилить свои позиции за счет представления Сергея Таруты как будущего премьера-технократа. Об этом в эфире телеканала «112 Украина» заявила кандидат философских наук Александра Решмедилова, комментируя…

Украина, 16:42 27.01.2019

Лидер «Батьківщина», народный депутат и кандидат в президенты Юлия Тимошенко арендует в Козине под Киевом дом своей сестры и пользуется 4 смежными участками. Об этом свидетельствует обнародованная декларация…

Украина, 13:42 07.02.2019

Парламент не смог включить в повестку дня законопроект о заочном осуждении. Изменения в Уголовный процессуальный кодекс поддержали 203 народных депутата при необходимых 226. Этот законопроект просил поддержать генеральный…

Общество, 19:00 17.12.2018

Синее небо в сочетании с полосой облаков, которые окрашивали в желтый цвет преломлявшиеся в них солнечные лучи. Такое природное явление не так давно увидели жители оккупированного Луганска и…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости