АСТРОЛОГ: БУДЕ ГОРІТИ ЧОРНЕ МОРЕ, А СТОЛИЦЕЮ УКРАЇНИ СТАНЕ НЕ КИЇВ

13:14 15.12.2018

Народознавця та астролога з містечка Володимирець на Рівненщині Галину Тєтєнєву зайве представляти нашим читачам не треба. Бо її передбачення уже не раз друкувалися у «Віснику +К». Нам приємно, що більшість прогнозів від Галини Арсентіївни справдилися. Тож знову випитуємо про те, що найдужче цікавить.

«Об’єднання церков буде розчерком старця»

А домовляємося про зустріч після того, як Президент Петро Порошенко заявив, що має надію на створення в Україні Єдиної Помісної Церкви. Саме про це ще рік тому говорила Галина Тєтєнєва:

– Об’єднання церков бачу одним розчерком пера старця. Бачу, сидить такий, як Ванга, старенький, коси білі. Хрестів не бачу. Об’єднання УПЦ і УПЦ КП буде досить швидко, можливо, ще до 2020 року. Якщо Порошенко захоче залишитися при владі, він посприяє цьому процесу…

– Нині надія на об’єднання церков справді є. Чи не загальмується цей процес? – запитую в астролога.

– Зерня кинуто в ґрунт! – наголошує жінка. – Буде закон – буде об’єднання. А скільки можна годувати Московський патріархат? Треба, щоб усі церкви були українськими, щоб ноги Московії в Україні не було. Тоді буде лад. Треба юридично вийти з-під загарбницької навали.

Не можемо не згадати про ті передбачення пані Галини, що вже справдилися. Свого часу вона говорила про «два Віктора, що будуть правити разом». Після Помаранчевої революції у це не вірилося. Та невдовзі так і сталося – країною стали керувати Віктор Ющенко у парі з Віктором Януковичем. Тєтєнєва ще до Революції Гідності говорила про Крим, який відділиться… На жаль, і це збулося.

«Росія почне розколюватися із Сибіру»

Пізніше Галина Арсентіївна відверто сказала, що лучанам слід взятися за свій аеропорт і якомога швидше його відновити, бо тут будуть літати військові літаки. Почалося АТО – і так сталося! Тепер щоліта у Луцьку проводяться військові авіанавчання. У кінці серпня 2014-го астролог заявила, що буде підписано перемир’я. В часи Іловайська взагалі у це не вірилося! Та буквально за тиждень-два після слів Галини Тєтєнової справді настало перше Мінське перемир’я. Було ще чимало дрібніших передбачень і про політичну «війну» у Луцьку після смерті мера Миколи Романюка. Пані Галина сказала, що краще буде, коли містом керуватиме жінка (натякнула на секретаря міської ради Юлію Вусенко, яку незаконно позбавили посади). Говорила і про спалахи повстань на території Росії. Згадаймо хоча б, як піднялася Москва і Санкт-Петербург після вбивства Нємцова. І ось – нещодавні велелюдні протести у місті Кемерове (Сибір, Росія), де після пожежі у торговому центрі живцем згоріли десятки людей, зокрема, чимало дітей. Тоді тисячі росіян вийшли на площі і скандували: «Убивці!», «Чому король у теплі?! Ми його не вибирали». Згадалося, як Галина Тєтєнєва передбачила розкол Росії і напророкувала, що почнеться він із Сибіру. Можливо, і цей процес уже почався.

А що ж далі нам, українцям, слід очікувати? Астролог розповіла, що зорі віщують Україні найближчим часом, чому горітиме Чорне море, чи залишиться Київ столицею нашої держави і з якого континенту до нас прилетить «найкращий» у майбутньому президент. І наголосила, що на перший план вийде не війна, а… екологія!

Нашим президентом стане жінка з Канади?

Галина Тєтєнєва говорить про «Третю світову війну»:

– Вона вже йде. У Сирії. Тільки ніхто не міг подумати, що вона піде через Україну. 2018 рік буде для нас у війні. Хочуть втягнути у неї Південь України, а також Молдову, Бессарабію. Кругом навезено море зброї. Вороги України працюють по Херсону та Миколаєву – там є і будуть великі проблеми. Треба Президентові Миколаєвом зайнятися серйозно. Війна також зачепить Одесу. Буде горіти Чорне море. Не саме по собі – вода не горить. Горітиме нафта – кораблі, танкери.

– А коли ж усе-таки чекати того покращення? – цікавлюся.

– Нове прийде до нас у 2020 році, – каже.

– Це «нове» буде добре? – випитую.

– Теж не дуже добре. Але почнуться зміни. Наше «добре нове» сидить у Канаді. Женщина. Як вона буде керувати – все стане люкс.

Америка завезла картоплю з… інтелектом

– Але зараз інша велика проблема – екологія, – наголошує астролог. – І врятують нашу землю фермери. В Україну з Америки завезено «розумну» картоплю, з інтелектом. Вона сама себе охороняє. На ній проводять досліди. А наші люди її понакрадали і стали вирощувати. Це біда. Бо та картопля змінює генетичний код людини. Її не можна їсти, бо наслідки будуть страшні. Мають об’єднатися фермери й повернутися до органічного виробництва сільськогосподарської продукції. Персонально екологією буде займатися і сам Президент.

Багато астролог розповідає і про бурштин, про те, яке маємо через цей мінерал зло. Наголошує, що аби вирішити «бурштинове питання», треба якнайшвидше укріпити кордон з Білоруссю – ще сильніше, ніж з Росією.

Насамкінець Галина Арсентіївна натякнула, що йтиме мова про зміну столиці України! Мовляв, хочуть Київ позбавити лідерства – перенести столицю у Харків чи Полтаву. Поживемо – побачимо.

Наталія КРАВЧУК

Украина, 13:00 22.02.2019

Адвокат осужденного за государственную измену экс-президента Виктора Януковича Александр Байдык обратился в Оболонский районный суд. Он считает, что приговор его подзащитному написали с «ошибками». Об этом сообщила пресс-служба…

Украина, 18:00 18.12.2018

Почетный патриарх Филарет поблагодарил президента Украины Петра Порошенко и Вселенского патриарха Варфоломея за помощь в создании Православной церкви Украины. Об этом написали на сайте президента Украины 18 декабря….

Украина, 12:28 13.02.2019

Руководитель Волынского областного отделения партии «Гражданская позиция» Сергей Чуриков, заявил, что уходит из политики, из-за сотрудничество Анатолия Гриценко с экс-регионалами. Об этом Чуриков написал на своей странице в…

Украина, 09:14 20.12.2018

Власть должна была использовать введение военного положения для отработки действий на случай полномасштабного вторжения России. Об этом заявил внефракционный народный депутат Виктор Чумак в комментарии Gazeta.ua. «Этот военное…

Марк Хриненко : Тієї ночі, коли він замерзав у кабіні простреленого «Урала», зігріваючи останнім теплом свого тіла пораненого товариша, у Луцьку помирала його мама. Вона прокинулася серед ночі…

Украина, 10:25 06.12.2018

Приближенный к президенту РФ Владимиру Путину Сергей Лавров решился на «предательство», признав Крым частью Украины Об этом сообщил журналист Роман Цимбалюк. «Оказывается, в оккупированном Крыму не все решения…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости