Адекватний батько всього однією фразою поставив на місце зграю вередливих матусь

09:31 11.02.2019

Адекватний батько всього однією фразою поставив на місце зграю вередливих матусь. Ця історія сталася в звичайній школі, в класі, де зібралися учні з багатих і не дуже забезпечених сімей.

Конфлікт через шкільні парти став уроком для людей, які вважають себе кращими за інших.

Якось на одних батьківських зборах група ініціативних матусь запропонувала скластися і купити в клас нові парти. Кілька сімей відразу ж відмовилися, адже старі парти були цілком придатними і до того ж зайвих грошей на це ні у кого немає. У підсумку в меншості виявилися сім сімей, у яких просто не було коштів на нові меблі.

Але група багатих батьків стояла на своєму. Тоді один з батьків запропонував, здати трохи більше грошей, щоб всі діти сиділи за однаковими партами, тим більше, що для багатьох батьків це було цілком під силу. Але ті самі матусі, які і заварили цю кашу, відмовилися і заявили, що якщо у когось немає грошей, значить їх діти будуть сидіти за старими партами. Чоловік, який запропонував не ділити клас на багатих і бідних, лише знизав плечима і сперечатися не став. Але гроші він так і не здав.

Уже через кілька днів в клас завезли новенькі, гарні парти і тільки для тих дітей, чиї батьки здали гроші. А вісьмом діткам з менш забезпечених сімей довелося сидіти за старими столами. Більш того, старі меблі зрушили в один в кут і вийшло ніби гетто з «бідних» учнів.

Ех, як пишалися матусі тим, що їхні нащадки сидять на кращих місцях і їм було глибоко наплювати на почуття дітей, які з їхньої вини виявилися «на відшибі» класу. Все це нагадувало сюжет з шоу «Наша Раша», де показували платну і безкоштовну медицину. Але хто ж знав, що такий абсурд може повторитися в житті. Однак радість багатіїв тривала недовго.

Вже на наступний день в клас привезли всього вісім нових парт, набагато краще «обраних».

Плюс дитячі стільці. Приблизно такі:

Виявляється, чоловік, який заступився за дітей з «бідних» сімей був успішним бізнесменом. Просто він не випинав своє багатство назовні, тому ніхто і не підозрював про його можливості. Адекватний батько вирішив провчити тих, хто вважає себе краще, тільки через те, що їхній дохід більше інших.

Як же скаженіли ті самі матусі, які ще кілька днів тому і чути не хотіли про рівноправність в класі. Зате зараз вони заявляли, що це образа їх дорогих дітей і чистої води дискримінація.

А батько, який влаштував все це, називав свій вчинок соціальним експериментом. «І взагалі, ви ж самі хотіли, щоб у однієї частини дітей парти були кращі, ніж у інших, ось і вийшло по-вашому!»

А ви згодні з тим, що дітей не можна розділяти на «багатих» і «бідних»?

Украина, 09:14 17.11.2018

Комик Владимир Зеленский, которого называют одним из вероятных кандидатов в президенты, опубликовал видео из сериала «Слуга народа». Ролик лидер «95 квартала» разместил в Facebook. В опубликованном фрагменте герой…

Украина, 11:28 18.12.2018

Верховная Рада в первом чтении поддержала изменения в Кодекс Украины об административных правонарушениях и Уголовный кодекс об ответственности за незаконное ношение военной формы и надругательство над местом захоронения…

Украина, 13:26 02.01.2019

Появление юмориста Владимира Зеленского в новогоднюю ночь со своим искрометным заявлением – это отличная пиар-акция. Выступление президента Порошенко обсуждают лишь единицы. Все сразу же забыли, что он там…

Украина, 05:42 27.11.2018

Президент России Владимир Путин и канцлер Германии Ангела Меркель обсудили обострении ситуации в Азовском море. «Выражена серьезная озабоченность в связи с решениями Киева о приведении своих вооруженных сил…

Украина, 12:56 16.11.2018

Бывший премьер Арсений Яценюк после отставки живет на проценты, дивиденды, роялти и не собирается присутствовать на выборах президента «техническим кандидатом». Об этом он рассказал в интервью «Радіо НВ»….

Украина, 04:14 20.01.2019

Первый генеральный прокурор независимой Украины, экс-судья конституционного суда Виктор Шишкин объявил о решении баллотироваться в президенты. «Непростой, но очень необходимый выбор — я берусь за выполнение заданий для…

Последние новости