Адекватний батько всього однією фразою поставив на місце зграю вередливих матусь

09:31 11.02.2019

Адекватний батько всього однією фразою поставив на місце зграю вередливих матусь. Ця історія сталася в звичайній школі, в класі, де зібралися учні з багатих і не дуже забезпечених сімей.

Конфлікт через шкільні парти став уроком для людей, які вважають себе кращими за інших.

Якось на одних батьківських зборах група ініціативних матусь запропонувала скластися і купити в клас нові парти. Кілька сімей відразу ж відмовилися, адже старі парти були цілком придатними і до того ж зайвих грошей на це ні у кого немає. У підсумку в меншості виявилися сім сімей, у яких просто не було коштів на нові меблі.

Але група багатих батьків стояла на своєму. Тоді один з батьків запропонував, здати трохи більше грошей, щоб всі діти сиділи за однаковими партами, тим більше, що для багатьох батьків це було цілком під силу. Але ті самі матусі, які і заварили цю кашу, відмовилися і заявили, що якщо у когось немає грошей, значить їх діти будуть сидіти за старими партами. Чоловік, який запропонував не ділити клас на багатих і бідних, лише знизав плечима і сперечатися не став. Але гроші він так і не здав.

Уже через кілька днів в клас завезли новенькі, гарні парти і тільки для тих дітей, чиї батьки здали гроші. А вісьмом діткам з менш забезпечених сімей довелося сидіти за старими столами. Більш того, старі меблі зрушили в один в кут і вийшло ніби гетто з «бідних» учнів.

Ех, як пишалися матусі тим, що їхні нащадки сидять на кращих місцях і їм було глибоко наплювати на почуття дітей, які з їхньої вини виявилися «на відшибі» класу. Все це нагадувало сюжет з шоу «Наша Раша», де показували платну і безкоштовну медицину. Але хто ж знав, що такий абсурд може повторитися в житті. Однак радість багатіїв тривала недовго.

Вже на наступний день в клас привезли всього вісім нових парт, набагато краще «обраних».

Плюс дитячі стільці. Приблизно такі:

Виявляється, чоловік, який заступився за дітей з «бідних» сімей був успішним бізнесменом. Просто він не випинав своє багатство назовні, тому ніхто і не підозрював про його можливості. Адекватний батько вирішив провчити тих, хто вважає себе краще, тільки через те, що їхній дохід більше інших.

Як же скаженіли ті самі матусі, які ще кілька днів тому і чути не хотіли про рівноправність в класі. Зате зараз вони заявляли, що це образа їх дорогих дітей і чистої води дискримінація.

А батько, який влаштував все це, називав свій вчинок соціальним експериментом. «І взагалі, ви ж самі хотіли, щоб у однієї частини дітей парти були кращі, ніж у інших, ось і вийшло по-вашому!»

А ви згодні з тим, що дітей не можна розділяти на «багатих» і «бідних»?

Украина, 17:43 26.12.2018

Ситуация в Украине становится все более напряженной, народ недоволен действиями властей, и Киев пытается скрыть проблему того, что страна может распасться. Такое заявление прозвучало от российского общественного деятеля…

Украина, 14:56 07.11.2018

Своим заявлением об отставке генпрокурор Юрий Луценко хотел «достучаться до народных депутатов». Так поступок главы ГПУ объяснила его жена и представитель президента в парламенте Ирина Луценко. «Генеральный прокурор…

Украина, 11:50 21.03.2019

21 марта — это весеннее равноденствие, весенний солнцеворот и Вербоносица. Это большой славянский праздник, который имел магическое значение для наших предков. Приметы на 21 марта — это кладезь…

Украина, 12:42 06.12.2018

Генеральная прокуратура собирается допросить министра внутренних дел Арсена Авакова в рамках дела о возможном покушении на бывшего президента Виктора Януковича. Речь идет о якобы покушении на Януковича в…

Украина, 15:42 28.11.2018

Об этом заявил директор Института Глобальных стратегий Вадим Карасев, добавив, что такие политики как Тимошенко, Порошенко, Бессмертный, Ляшко могут получить дополнительные шансы на успешное проведение избирательной кампании. Политолог…

Украина, 17:00 04.02.2019

Против генпрокурора Юрия Луценко подали жалобу за нарушение этики. Заявление в Квалификационно-дисциплинарную комиссию прокуроров написал экс-прокурор Запорожской области Александр Шацкий, с которым у Луценко давний конфликт, передают «Украинские…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости