Ада Роговцева: мені Батьківщина дорожче, ніж все, що пропонує Росія

13:51 03.01.2019

Легендарна українська акторка Ада Роговцева не лише продовжує грати на всіх сценах країни, а ще й завзято підтримує та допомагає нашим захисникам в зоні АТО.

Вона часто буває в опікових центрах, у шпиталях, проводить творчі зустрічі на передовій.

Ада Миколаївна не вважає це героїчними вчинками, вона впевнена, що так мають робити всі митці.

“Такі історії не прочитаєш. Ця робота, особливо для митців, літераторів, акторів, драматургів необхідна. Треба бути там, чути людей. Чим більше буде тих, які знають, яким болить, які хочуть зробити хоч трішечки добра, тим скоріше наше суспільство стане не таким байдужим, яким воно є.

Зараз я так живу, я дуже настирна. Мені хочеться розбудити, розворушити (почуття в людях – ред.)”, – поділилась вона з журналістами під час прес-конференції.

Через свою тверду проукраїнську позицію Ада Миколаївна не може їздити до Росії. Адже там проти неї порушили кримінальну справу, їй загрожує трирічне ув’язнення. Але й без цього вона відмовилась від роботи та гастролей в РФ.

“Я не знаю, як наші артисти там працюють. Через заробітки? Я вважаю, що взагалі людина не має обирати між статками та совістю, гідністю. Такого вибору просто бути не може”, – наголосила вона.

Ада Миколаївна не розуміє, як її російські знайомі можуть виправдовувати агресію проти України.

“Коли люди з Росії приводять якісь аргументи, чому вони воюють з нами, я їм відповідаю: “Ми хоч на 10 сантиметрів на вашу землю заступили? Чому ж ви, зробивши це, знаходите виправдання?”. Я мрію, щоб вони зрозуміли, що ми мирні люди.

Так вийшло, що мене і Богдана Ступку любили в Росії, але в одну хвилиночку все змінилось. Тому, що моя Батьківщина, моя земля мені дорожче, ніж всі блага, які вони пропонують. Хочу, щоб голос тих розумних людей в Росії, яким не дають говорити і нормально жити, звучав голосно та ширився по всій країні”, – зазначила Роговцева.

Общество,Украина, 16:47 25.01.2019

Привет, фашистская Россия. Послушай, путинская Русь: В своей стране я не мессия, но и Иуды не боюсь Ко мне пришла ты с автоматом, закрыв чулком своё лицо Ты…

Украина, 09:14 08.02.2019

Для качественного выполнения обязанностей Кабинету министров необходимо дать больше полномочий. Тогда люди будут знать, с кого спросить за результаты работы. На этом акцентировал внимание кандидат в президенты, глава…

Украина, 14:28 27.02.2019

Верховная Рада не смогла принять законопроект о льготах при поступлении в украинские вузы для детей, лишенных родительской опеки. За документ проголосовал 121 парламентарий при необходимых 226. Авторы документа…

Украина, 10:42 01.03.2019

Руководитель ГП «Укроборонпром» Павел Букин опроверг информацию о том, что украинские оборонные предприятия осуществляли закупки военных комплектующих в Российской Федерации. Об этом он заявил в эфире программы «Эхо…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости