Ада Роговцева: мені Батьківщина дорожче, ніж все, що пропонує Росія

13:51 03.01.2019

Легендарна українська акторка Ада Роговцева не лише продовжує грати на всіх сценах країни, а ще й завзято підтримує та допомагає нашим захисникам в зоні АТО.

Вона часто буває в опікових центрах, у шпиталях, проводить творчі зустрічі на передовій.

Ада Миколаївна не вважає це героїчними вчинками, вона впевнена, що так мають робити всі митці.

“Такі історії не прочитаєш. Ця робота, особливо для митців, літераторів, акторів, драматургів необхідна. Треба бути там, чути людей. Чим більше буде тих, які знають, яким болить, які хочуть зробити хоч трішечки добра, тим скоріше наше суспільство стане не таким байдужим, яким воно є.

Зараз я так живу, я дуже настирна. Мені хочеться розбудити, розворушити (почуття в людях – ред.)”, – поділилась вона з журналістами під час прес-конференції.

Через свою тверду проукраїнську позицію Ада Миколаївна не може їздити до Росії. Адже там проти неї порушили кримінальну справу, їй загрожує трирічне ув’язнення. Але й без цього вона відмовилась від роботи та гастролей в РФ.

“Я не знаю, як наші артисти там працюють. Через заробітки? Я вважаю, що взагалі людина не має обирати між статками та совістю, гідністю. Такого вибору просто бути не може”, – наголосила вона.

Ада Миколаївна не розуміє, як її російські знайомі можуть виправдовувати агресію проти України.

“Коли люди з Росії приводять якісь аргументи, чому вони воюють з нами, я їм відповідаю: “Ми хоч на 10 сантиметрів на вашу землю заступили? Чому ж ви, зробивши це, знаходите виправдання?”. Я мрію, щоб вони зрозуміли, що ми мирні люди.

Так вийшло, що мене і Богдана Ступку любили в Росії, але в одну хвилиночку все змінилось. Тому, що моя Батьківщина, моя земля мені дорожче, ніж всі блага, які вони пропонують. Хочу, щоб голос тих розумних людей в Росії, яким не дають говорити і нормально жити, звучав голосно та ширився по всій країні”, – зазначила Роговцева.

Украина, 16:28 06.02.2019

Украине не о чем просить беглеца Виктора Януковича, который предложил свои услуги в переговорном процессе по обмену пленными с Российской Федерацией. Об этом в Facebook написала представитель Украины…

Украина, 05:14 15.02.2019

С 5 февраля длится предвыборный тур Юлии Тимошенко по Украине. На больших и малых площадках она общается с людьми разного возраста и дохода, с экспертами и предпринимателями. Лидер…

Общество, 12:22 13.01.2019

Хтось коли-небудь скаже правду? Що вся ця історія UA vs RU, породжена нами. Ми породили цього монстра. Ми докладали століттями зусидь для його формування, розвитку. Ми його підживлювали…

Украина, 13:35 18.11.2018

Петро Порошенко – президент, Юрій Бойко – прем’єр-міністр, Віктор Медведчук – голова Верховної Ради. Шеф-редактор видання LB.ua Соня Кошкіна розповідає про укладення між Банковою та Кремлем таємної домовленості…

Украина, 19:56 25.01.2019

Предвыборная кампания еще не в разгаре, но лидеры социологических опросов не теряют времени. Пока одни покоряли Давос, другие — чистили снег и гуляли базарами. Как прошла неделя для…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости