Константинополь прийняв виклик Москви і опублікував історичні архіви

10:06 23.01.2019

Знадобилося тільки кілька годин після заяви Московської Патріархії УПЦ проти Вселенського Патріархата за начебто незаконне вторгнення в її канонічну територію, і Константинополь відреагував гучно, публікуючи архіви церковної історії та конкретно історії Української Церкви з часів хрещення Київської Руси до наших днів.

Дана публікація є результатом дослідження грецьких і російських учених, які мали доступ до оригінальних текстів архіву Константинопольського Патріархату і його листування протягом багатьох століть.

На цьому дослідженні базується вся аргументація Вселенського Патріархату з допомогою якої спростовуються всі звинувачення Москви проти Константинополя щодо “вторгнення” в її канонічні єпархії.

“Вселенський Патріархат вважає доречним нагадати всю історичну і канонічну правду про взаємини Константинопольської церкви з Церквою України, про що свідчать збережені офіційні документи, які, нажаль, або ігноруються, або свідомо приховуються зі зрозумілих міркувань”, наголошується в передмові дослідження, в якому читач може прослідити всю історію розвитку української церкви.

За допомогою цього дослідження, особливо з оригінального листування, яке оголошується вперше, Вселенський Патріархат підтверджує його канонічну і правову юрисдикцію в Україні і одночасно доводить, що “Московський Патріархат порушив правила Патріаршого і Синодального Акта 1686 року Вселенського Патріархату, порушення яких Вселенський Патріархат, через важкі умови при яких діяв, змушений був терпіти і мовчати, але ніколи не викреслив та не забув“.

 

Общество,Украина, 13:38 29.12.2018

Начал смотреть интервью Зеленского у Гордона и… не досмотрел. х Хватило на 10 минут, потому до мякотки, как эта личинка Коломойского предлагала постоять на коленях и договариваться с…

Украина, 10:14 29.01.2019

Кандидат в президенты, бывший премьер Юлия Тимошенко обещает посадить действующего президента Петра Порошенко. Об этом она заявила на брифинге в Центральной избирательной комиссии после получения удостоверения кандидата. «Коррупция…

Украина, 11:28 09.01.2019

За последний год председатель ВО «Батькивщина» сделала динамичный скачок со второй позиции в декабре 2017 года до лидера электоральных симпатий с рейтингом 20,8%. Рейтинг Юлии Тимошенко за год…

Политика,Украина, 18:36 22.11.2018

вятослав Стеценко Я побудую правове суспільство в Україні за рік. Якщо хоча б 10% населення України це потрібно і ви готові саме мене в цьому підтримати. Будуть суди…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости