“Жодної старої воровитої морди!”: Зеленський показав свою команду

20:24 08.02.2019

Артист студії “Квартал 95” Володимир Зеленський показав представників своєї передвиборчої команди в регіонах.

Про це в середу, 6 лютого, повідомляє видання “Бізнес.медіа” з посиланням на пост в Facebook “Команда Зеленського”.

“Ви так довго чекали – і ось вони! Люди, яких ви повинні знати в обличчя – найкрутіші представники Зе! Команди! Представник Зе! Команди у Волинській області – Валерій Стернійчук. Офіційна сторінка Зе! Команди – Команда Зеленського в Луцьку”, – йдеться в повідомленні.

Також в показані люди яких потрібно “знати в обличчя” з Львівської, Донецької, Київської, Житомирської, Харківської та інших областях.

У коментарях прихильники артиста відзначили відсутність на фотографіях осіб зі старої політичної системи і також підтримали його прагнення виграти президентські вибори в Україні 31 березня 2019 року.

“Жодної старої воровитої морди! Супер! Удачі, хлопці! Хай нам всім бог помагає!”, – написала Тетяна Авраменко.

“Нові люди, нові обличчя. Молоді енергійні і без політичного камуфляжу! Сумська область – удачі і тільки вперед!”, – додав Віталій Сахнюк.

Ви так довго чекали –– і ось вони! Люди, яких ви маєте знати в обличчя –– найкрутіші представники…

Gepostet von Команда Зеленського am Dienstag, 5. Februar 2019

Украина, 06:42 30.11.2018

Как президент и верховный главнокомандующий я владею в полном объеме информацией о рисках и угрозах государству, говорит президент 53-летний Петр Порошенко на внеочередном заседании Верховной Рады 26 ноября….

Общество, 11:32 27.12.2018

У Іспанії хор Vox Vitae заспівав українську традиційну колядку «Щедрик» на обробку композитора Миколи Леонтовича. Про це повідомляє Громадське радіо. Диригувала іспанським хором українка Ольга Кошіль у Церкві…

Украина, 17:42 15.01.2019

Командующий Украинской добровольческой армии Дмитрий Ярош заявил, что у кандидата на пост президента Украины Руслана Кошулинского есть шанс на победу. Об этом он сказал в интервью «Украинской правде»….

Политика, 08:16 25.02.2019

Спикер по вопросам хода предвыборной кампании Зе!Команды Дмитрий Разумков рассказал, кто проголосует за Зеленского на выборах весной 2019. Об этом он рассказал в интервью УН. «Электорат Зеленского –…

Украина, 11:00 30.01.2019

НАТО может ускорить процедуру обретения Украиной членства в альянсе, если президентом будет Петр Порошенко. Такое мнение высказал политолог Владимир Цыбулько в эфире телеканала «Прямой». «Из моих контактов в…

Украина, 15:14 12.12.2018

Последний опрос общественного мнения от Киевского международного института социологии зафиксировал, что руководитель студии «Квартал 95» Владимир Зеленский прочно закрепился на втором месте в рейтинге возможных кандидатов в президенты….

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости