В США зробили гучну заяву щодо рішення Верховної Ради про вступ в ЄС і НАТО

20:01 08.02.2019

Американські дипломати обіцяють підтримувати прагнення України вступити до Альянсу. Сполучені Штати Америки вітають рішення українського парламенту про закріплення курсу України щодо членства в Європейському Союзі та НАТО. Про це йдеться в повідомленні посольства США в Twitter.

Американські дипломати обіцяють підтримувати прагнення України вступити в Альянс.

«Вітання народу України щодо сьогоднішнього голосування у Верховній Раді, яке рішуче стверджує членство в НАТО, як стратегічний пріоритет України. Сполучені Штати і надалі підтримуватимуть прагнення України вступити до НАТО і сподіваються одного разу вітати Україну в Альянсі», – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, сьогодні Верховна Рада конституційною кількістю голосів закріпила в Конституції курс України до ЄС і НАТО. Згідно з президентським законопроектом, було внесено всього п’ять зміни до Основного закону, що зробило не зворотні європейські і північноатлантичні прагнення України.

У свою чергу в НАТО закликали Україну продовжувати шлях реформ. «Ми визнаємо прагнення України приєднатися до Альянсу і солідарність НАТО з Україною є твердою. Це (реформи) має вирішальне значення для процвітання і миру в Україні і для стабільності в євроатлантичному регіоні».

На рішення ради відреагували і європейські дипломати. В Європейському Союзі заявили, що кожна країна має право змінювати власну Конституцію, і нагадали Україні про необхідність реформ і виконання Угоди про асоціацію з ЄС.

Украина, 13:56 01.02.2019

Центральная избирательная комиссия зарегистрировала еще два пакета документов от потенциальных кандидатов на пост президента. Об этом сообщил заведующий отделом связей ЦИК Константин Хивренко, передает «УНН». «Еще два человека…

Украина, 10:56 07.12.2018

В течении последнего месяца бывший сопредседатель фракции «Оппозиционного блока» в парламенте Юрий Бойко сделал целый ряд заявлений в стиле раннего Гребенщикова: «Оппоблок» мертв, а я еще нет». Изначально…

Общество, 12:23 23.12.2018

«Ватница» заявила, что русские на Донбассе просто хотели статуса для ныне оккупированных территорий, так как Украина их не понимает, а запад всегда к временно захваченным РФ городам относился…

Общество, 09:34 24.01.2019

Розповідь про бідність та жорстокі умови виживання дітей в країнах Африки так вразили маленьку американську дівчинку Рейчел Беквіс (на фото), що вона вирішила присвятити все своє життя благодійності….

Украина, 13:00 28.01.2019

НАБУ и САП пытались скрыть от суда ключевой документ, оправдывающий Николая Мартыненко и опровергающий, что он был бенефициаром компании «Бредкрест». Об этом сообщает пресс-служба экс-депутата. Адвокат Петр Бойко…

Последние новости