Президент Польщі вирішив остаточно поставити на місце Путіна, зробивши гучну заяву на телебаченні

11:58 15.01.2019

Як відомо Путін до останнього торгувався з Дональдом Трампом про неразміщення військових баз НАТО поблизу російського кордону.

Не треба пояснювати як болісно сприймав Кремль навіть інформацію про можливість розміщення військових баз Північно Атлантичного Альянсу. Путін навіть виступав з погрозами про неминучу жорстку реакцію РФ навіть на намагання побудувати бази поблизу кордону з Росією.

Ходили чутки про те, що спочатку йому вдавалось вмовляти Трампа, але остання заява польського президента Анджея Дуди поставила остаточну крапку у цьому питанні. Дуда заявив про те що, рішення про розміщення американських військових баз на постійній основі в Польщі вже прийнято, залишилося тільки вирішити технічні питання. Дуда зауважив, що будівництво в країні американських баз підвищить безпеку і буде служити стримуючим фактором для Росії. “Я не пам’ятаю, щоб Росія коли-небудь наважилася атакувати країну, в якій є американські військові”, – підкреслив Дуда.

У той же час, він додав, що це не звільняє Польщу від відповідальності щодо посилення власної армії.Як повідомлялося, нещодавно під час спільної прес-конференції у Вашингтоні з президентом Польщі Анджеєм Дудою президент США Дональд Трамп схвалив рішення Варшави про виділення $ 1,5-2 млрд на будівництво інфраструктури під американську військову базу на території країни. Тоді Дуда жартома зауважив, що її можна було б назвати “Форт Трамп”.

Станом на сьогоднішній день на території Польщі дислокуються понад 3 тис. Американських військовослужбовців, які перебувають там на ротаційній основі. Зокрема, в рамках укріпленого передового присутності НАТО (Enhanced Forward Presence – EFP) поблизу міста Ожиш (північний схід Польщі) розміщуються декілька сотень американських військовослужбовців в складі бойової батальйонної групи.

Крім того, в декількох гарнізонах (Жагань, Свентошув, Ськвежіна і Болеславец) на заході Польщі в рамках ініціативи зміцнення Європейського регіону (European Reassurance Initiative – ERI) дислокуються підрозділи бойової групи бронетанкової бригади США.

Додатково в Польщі розміщено також повітряний компонент зі складу бригади бойової авіації, а в населеному пункті Редзікув на півночі країни почала будуватись американська база – елемент системи ПРО системи Aegis Ashore.

Украина, 17:56 22.02.2019

Кандидат в президенты, бывшая премьер Юлия Тимошенко допускает ситуацию, когда «украинцам придется снова защищать свой выбор». Об этом она заявила на пресс-конференции в пятницу. По ее словам, президент…

Украина, 13:22 13.12.2018

До страхового стажу входить не тільки період трудової діяльності. Після реформи терміни виходу українців на пенсію будуть залежати від накопиченого страхового стажу. Потрібно враховувати, що в нього входить…

Украина, 13:26 02.01.2019

Появление юмориста Владимира Зеленского в новогоднюю ночь со своим искрометным заявлением – это отличная пиар-акция. Выступление президента Порошенко обсуждают лишь единицы. Все сразу же забыли, что он там…

Украина, 11:08 06.11.2018

Жители многоквартирных домов Украины скоро будут вынуждены платить за все объемы воды, потребленные всеми жильцами. Как информирует replyua.net со ссылкой на Экономическую правду, такое заявление прозвучало от Дмитрия…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости