Нардеп Олександр Третьяков представив звіт про свою роботу

13:58 02.07.2019

Напередодні дострокових парламентських виборів, що відбудуться 21 липня, народні депутати, яким є що розповісти про свою законотворчу роботу, безпосередньо звертаються до своїх виборців. Зокрема, народний депутат, голова Комітету ВР у справах ветеранів та осіб з інвалідністю Олександр Третьяков опублікував у Facebook відеозвіт  своєї парламентської діяльності за останні 5 років.

У відео-звіті відзначається ефективність роботи Олександра Третьякова. Так, за період 2014-2019 років з 97 запропонованих ним законопроектів 41 був прийнятий парламентом. Політик відвідав понад 80 відсотків засідань Ради за цей термін, що набагато вище середнього показника.

З ініціативи Третьякова в країні було створено Міністерство у справах ветеранів, особливо необхідне у воєнний час. Організовано міністерство за зразком аналогічного відомства, що існує в США. Для вивчення американського досвіду Олександр Третьяков разом з членами профільного комітету двічі відвідував Сполучені Штати, і американські політики високо оцінили його успіхи в реалізації цієї ініціативи. Зокрема, Посол США в Україні Марі Йованович називала створення міністерства «важливим кроком».

Як наголошується у звіті, через патріотичну позицію і діяльність Третьякова, Російська Федерація ввела проти нього санкції. Також підкреслюється, що НАЗК за результатами перевірки електронних декларацій Третьякова за 2015 року, 2016 і 2017 рік встановила точність оцінки задекларованих активів і відсутність незаконного збагачення.

Третьяков зазначив, що цей звіт — підсумковий за всі п’ять років каденції. Водночас, як це прийнято в демократичних країнах, народний депутат щорічно звітував перед виборцями.

Джерело

Украина, 14:28 09.12.2018

Бизнесмены Борис Подольский и Максим Павицкий являются собственниками недвижимости, которую прокуроры Специальной антикоррупционной прокуратуры приписывают бывшему руководителю Государственной фискальной службы Мирославу Продану. Об этом пишет «Деловая столица». Издание…

Политика, 17:19 17.03.2019

Президент Украины Петр Порошенко должен наконец определиться: или он гарант избирательных и конституционных прав украинцев и честных выборов, или он гарант своего переизбрания на ещё один срок. Как…

Общество, 13:39 24.12.2018

Народная артистка Украины Ада Роговцева вызвала «мурашки по коже и слезы на глазах» своим патриотическим поступком Об этом сообщил председатель военно-гражданской администрации Зайцева Владимир Веселкин. «У нас в…

Кабинет министров Украины в три раза сократил нормы потребления природного газа для украинцев. Однако, Ассоциация газового рынка настаивает на том, чтобы повысить установленную норму. На сегодня норма потребления…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости