Люди в погонах викрали людину в Дніпропетровській області

16:40 02.07.2019

Днем до директора компанії «Софт Оіл» Кирила Суворова приїхали представники податкових органів, силою змусили сісти в машину і повідомили, що везуть в обласну податкову давати показання.

Як з’ясувалося пізніше, під тиском Суворов підписав папери, але замість камери потрапив на заміську базу під охорону як заручник і провів в полоні податківців більше трьох тижнів.

Поки його шукали родичі, на майно компанії «Софт Оіл» було накладено арешт рішенням районного суду Дніпра. Що цікаво, раніше фірма завезла імпортного мастила на сім мільйонів доларів. Працівники компанії подали заяви про зникнення в правоохоронні органи, однак жодної реакції не було.

Майже через місяць Кирило втік з полону і журналістам вдалося зустрітися з бізнесменом.

«Почали тиснути психологічно, вимагаючи підписати відмову від своєї фірми, погрожували розправою і тортурами», — заявив він.

Власник компанії Дмитро Олійник заявив, що співробітники фіскальних органів Дніпропетровської області викрали Суворова з метою вимагання викупу. З тієї ж причини вони також заблокували вантаж на митниці.

«Зверталися до всіх можливих інстанцій — і в суди, і в райвідділи, і в ДБР, в податкову зверталися — тому що знали, що порушено кримінальне провадження. Нам відповідали: Ні, у нас його немає», — заявив Олійник.

Пізніше шантажисти почали вимагати викуп вже за зняття арешту. Цього разу просили надати «фінансову підтримку податкової міліції». Фінансова підтримка вимірювалася кількома сотнями тисяч доларів.

Як з’ясував адвокат сім’ї викраденого Єгор Латайко, Суворова тримали в ув’язненні по черзі на двох заміських базах відпочинку. Викрадення, неможливість зв’язатися з рідними, пресинг і насильницьке утримання — все це по міркуванню фіскалів виявилося «програмою захисту свідка». Тепер, коли Суворову вдалося втекти, він має намір використовувати всі можливості правосуддя, щоб покарати шантажистів з податкової.

Після розголосу рішення суду про арешт майна фірми було в терміновому порядку скасовано, а апеляція адвокатів ТОВ «Софт Оіл» задоволена.

Журналісти вже повідомили, що справою зацікавилося Держбюро розслідувань, а керівництво фірми подало заяву про свавілля податківців до всіх правоохоронних органів, в тому числі ГПУ і СБУ.

Джерело

Общество, 12:22 13.01.2019

Хтось коли-небудь скаже правду? Що вся ця історія UA vs RU, породжена нами. Ми породили цього монстра. Ми докладали століттями зусидь для його формування, розвитку. Ми його підживлювали…

Украина, 11:14 20.02.2019

Юлия Тимошенко единственный кандидат на пост президента, который понимает проблемы молодежи и имеет четкий план их решения. Об этом 19 февраля на пресс-конференции в УНИАН заявили представители ОО…

Украина, 17:56 04.12.2018

Россия и представители террористических группировок ЛНР и ДНР отказались обменяться пленными. Об этом написала первый вице-спикер Верховной Рады Ирина Геращенко в Facebook. «Украинская сторона еще раз передала предложение…

Политика, 12:23 02.03.2019

В Евросоюзе ожидают от властей Украины шагов по борьбе с коррупцией в оборонном секторе, с наказанием подозреваемых в незаконных действиях. Об этом в пятницу, 1 марта, сообщает Интерфакс-Украины, ссылаясь на…

Украина, 06:42 01.02.2019

Офис ООН по координации гуманитарных вопросов в Украине опубликовал план гуманитарной помощи людям, пострадавшим в результате военного конфликта на востоке Украины, на 2019-2020 годы. «Пять лет с начала…

Украина, 12:04 23.11.2018

У мережі розповіли зворушливу історію про двох друзів, один із яких трагічно загинув у зоні АТО Про це на своїй сторінці в Facebook написав Олег Василенко. Друзі разом…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости