Люди в погонах викрали людину в Дніпропетровській області

16:40 02.07.2019

Днем до директора компанії «Софт Оіл» Кирила Суворова приїхали представники податкових органів, силою змусили сісти в машину і повідомили, що везуть в обласну податкову давати показання.

Як з’ясувалося пізніше, під тиском Суворов підписав папери, але замість камери потрапив на заміську базу під охорону як заручник і провів в полоні податківців більше трьох тижнів.

Поки його шукали родичі, на майно компанії «Софт Оіл» було накладено арешт рішенням районного суду Дніпра. Що цікаво, раніше фірма завезла імпортного мастила на сім мільйонів доларів. Працівники компанії подали заяви про зникнення в правоохоронні органи, однак жодної реакції не було.

Майже через місяць Кирило втік з полону і журналістам вдалося зустрітися з бізнесменом.

«Почали тиснути психологічно, вимагаючи підписати відмову від своєї фірми, погрожували розправою і тортурами», — заявив він.

Власник компанії Дмитро Олійник заявив, що співробітники фіскальних органів Дніпропетровської області викрали Суворова з метою вимагання викупу. З тієї ж причини вони також заблокували вантаж на митниці.

«Зверталися до всіх можливих інстанцій — і в суди, і в райвідділи, і в ДБР, в податкову зверталися — тому що знали, що порушено кримінальне провадження. Нам відповідали: Ні, у нас його немає», — заявив Олійник.

Пізніше шантажисти почали вимагати викуп вже за зняття арешту. Цього разу просили надати «фінансову підтримку податкової міліції». Фінансова підтримка вимірювалася кількома сотнями тисяч доларів.

Як з’ясував адвокат сім’ї викраденого Єгор Латайко, Суворова тримали в ув’язненні по черзі на двох заміських базах відпочинку. Викрадення, неможливість зв’язатися з рідними, пресинг і насильницьке утримання — все це по міркуванню фіскалів виявилося «програмою захисту свідка». Тепер, коли Суворову вдалося втекти, він має намір використовувати всі можливості правосуддя, щоб покарати шантажистів з податкової.

Після розголосу рішення суду про арешт майна фірми було в терміновому порядку скасовано, а апеляція адвокатів ТОВ «Софт Оіл» задоволена.

Журналісти вже повідомили, що справою зацікавилося Держбюро розслідувань, а керівництво фірми подало заяву про свавілля податківців до всіх правоохоронних органів, в тому числі ГПУ і СБУ.

Джерело

Общество, 17:15 07.12.2018

Когда тебе сильно нужен по повод для личного праздника, а реального повода нет – ты всегда его можешь выдумать. Очевидно, такими соображениями руководствовался глава правления «Центра противодействия коррупции»,…

Общество, 13:25 02.01.2019

Важко повірити що це село знаходиться в Україні! Берестівець – унікальне село, де рівень життя вищий, ніж в обласних центрах Найкраще село Черкащини. А може й усієї України….

Украина, 13:42 03.12.2018

Президент Петр Порошенко внес в Верховную Раду законопроект о непродлении Договора о дружбе, сотрудничестве и партнерстве между Россией и Украиной, подписанного 1997-го. Об этом на согласительном совете сообщила…

Украина, 15:36 02.04.2019

На оживленном шоссе в Арканзасе загорелся грузовик, перевозивший взрывоопасные химические удобрения. Его водитель героическими усилиями сумел отвести от людей опасность. Рэндалл МакДугал — 63-летний дальнобойщик из Арканзаса. Когда…

Украина, 19:56 24.11.2018

В ноябре 58 депутатов пропустили более 90% голосований Верховной Рады. Об этом сообщает общественное движение «Чесно». 6 из 13, по данным письменной регистрации, не голосовали по неизвестным причинам….

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости