Люди в погонах викрали людину в Дніпропетровській області

16:40 02.07.2019

Днем до директора компанії «Софт Оіл» Кирила Суворова приїхали представники податкових органів, силою змусили сісти в машину і повідомили, що везуть в обласну податкову давати показання.

Як з’ясувалося пізніше, під тиском Суворов підписав папери, але замість камери потрапив на заміську базу під охорону як заручник і провів в полоні податківців більше трьох тижнів.

Поки його шукали родичі, на майно компанії «Софт Оіл» було накладено арешт рішенням районного суду Дніпра. Що цікаво, раніше фірма завезла імпортного мастила на сім мільйонів доларів. Працівники компанії подали заяви про зникнення в правоохоронні органи, однак жодної реакції не було.

Майже через місяць Кирило втік з полону і журналістам вдалося зустрітися з бізнесменом.

«Почали тиснути психологічно, вимагаючи підписати відмову від своєї фірми, погрожували розправою і тортурами», — заявив він.

Власник компанії Дмитро Олійник заявив, що співробітники фіскальних органів Дніпропетровської області викрали Суворова з метою вимагання викупу. З тієї ж причини вони також заблокували вантаж на митниці.

«Зверталися до всіх можливих інстанцій — і в суди, і в райвідділи, і в ДБР, в податкову зверталися — тому що знали, що порушено кримінальне провадження. Нам відповідали: Ні, у нас його немає», — заявив Олійник.

Пізніше шантажисти почали вимагати викуп вже за зняття арешту. Цього разу просили надати «фінансову підтримку податкової міліції». Фінансова підтримка вимірювалася кількома сотнями тисяч доларів.

Як з’ясував адвокат сім’ї викраденого Єгор Латайко, Суворова тримали в ув’язненні по черзі на двох заміських базах відпочинку. Викрадення, неможливість зв’язатися з рідними, пресинг і насильницьке утримання — все це по міркуванню фіскалів виявилося «програмою захисту свідка». Тепер, коли Суворову вдалося втекти, він має намір використовувати всі можливості правосуддя, щоб покарати шантажистів з податкової.

Після розголосу рішення суду про арешт майна фірми було в терміновому порядку скасовано, а апеляція адвокатів ТОВ «Софт Оіл» задоволена.

Журналісти вже повідомили, що справою зацікавилося Держбюро розслідувань, а керівництво фірми подало заяву про свавілля податківців до всіх правоохоронних органів, в тому числі ГПУ і СБУ.

Джерело

Общество, 12:35 24.11.2018

Про це у своєму блозі пише російський журналіст Аркадій Бабченко, передають Патріоти України. Далі — мовою оригіналу: «Сказать, что Майдан изменил мою жизнь — это ничего не сказать….

2018 г очень сильно напоминает 2013-й. Президент Петр Порошенко любыми средствами стремится укрепить свою власть, тормозя реформы, выполнение которых обещал западным донорам, и преследует оппонентов. Так же как…

Украина, 11:42 29.03.2019

Известный украинский журналист Вячеслав Чечило заранее попрощался с Петром Порошенко и отметил, что президенту Украины будет намного лучше в Испании, чем в родной стране. Как передает replyua.net, об этом он…

Украина, 10:15 12.12.2018

Прописка колись була дуже важливою в житті пересічного українця, адже тільки з її допомогою можна було щосили користуватися певними адміністративними послугами, а документи і різні довідки можна було…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости