Люди в погонах викрали людину в Дніпропетровській області

16:40 02.07.2019

Днем до директора компанії «Софт Оіл» Кирила Суворова приїхали представники податкових органів, силою змусили сісти в машину і повідомили, що везуть в обласну податкову давати показання.

Як з’ясувалося пізніше, під тиском Суворов підписав папери, але замість камери потрапив на заміську базу під охорону як заручник і провів в полоні податківців більше трьох тижнів.

Поки його шукали родичі, на майно компанії «Софт Оіл» було накладено арешт рішенням районного суду Дніпра. Що цікаво, раніше фірма завезла імпортного мастила на сім мільйонів доларів. Працівники компанії подали заяви про зникнення в правоохоронні органи, однак жодної реакції не було.

Майже через місяць Кирило втік з полону і журналістам вдалося зустрітися з бізнесменом.

«Почали тиснути психологічно, вимагаючи підписати відмову від своєї фірми, погрожували розправою і тортурами», — заявив він.

Власник компанії Дмитро Олійник заявив, що співробітники фіскальних органів Дніпропетровської області викрали Суворова з метою вимагання викупу. З тієї ж причини вони також заблокували вантаж на митниці.

«Зверталися до всіх можливих інстанцій — і в суди, і в райвідділи, і в ДБР, в податкову зверталися — тому що знали, що порушено кримінальне провадження. Нам відповідали: Ні, у нас його немає», — заявив Олійник.

Пізніше шантажисти почали вимагати викуп вже за зняття арешту. Цього разу просили надати «фінансову підтримку податкової міліції». Фінансова підтримка вимірювалася кількома сотнями тисяч доларів.

Як з’ясував адвокат сім’ї викраденого Єгор Латайко, Суворова тримали в ув’язненні по черзі на двох заміських базах відпочинку. Викрадення, неможливість зв’язатися з рідними, пресинг і насильницьке утримання — все це по міркуванню фіскалів виявилося «програмою захисту свідка». Тепер, коли Суворову вдалося втекти, він має намір використовувати всі можливості правосуддя, щоб покарати шантажистів з податкової.

Після розголосу рішення суду про арешт майна фірми було в терміновому порядку скасовано, а апеляція адвокатів ТОВ «Софт Оіл» задоволена.

Журналісти вже повідомили, що справою зацікавилося Держбюро розслідувань, а керівництво фірми подало заяву про свавілля податківців до всіх правоохоронних органів, в тому числі ГПУ і СБУ.

Джерело

Общество, 18:22 21.01.2019

Учень 3-Б класу Новояворівської СЗШ №1 Михайло Дмитренко 350 заколядованих ним гривень віддав для лікування хворих діток на Яворівщині. Про це повідомила сьогодні, 14 січня, власкорові IA ZIK…

Украина, 10:18 01.04.2019

Шоумен и кандидат в президенты Украины Владимир Зеленский назвал «идиотами» российских актеров Ивана Охлобыстина и Михаила Пореченкова, которые недавно записали провокационное видео в его поддержку. Ролик вызвал недоумение…

Украина, 18:14 04.01.2019

По состоянию на 14:00 4 января к команде руководителя студии «Квартал 95» Владимира Зеленского, который объявил, что будет баллотироваться в президенты, выразили желание присоединиться около 330 тыс. человек….

Украина, 10:56 17.01.2019

На сегодняшнем заседании парламент рассмотрит доработанный законопроект о порядке изменения подчиненности религиозных организаций. В зале зарегистрировались 355 народных депутатов. Работу избранники начнут с продолжения рассмотрения во втором чтении…

Украина, 16:00 20.02.2019

Президент Петр Порошенко наградил своего внештатного советника и спичрайтера Олега Медведева Крестом Ивана Мазепы. Об этом написано в указе от 20 февраля. Политтехнолог Олег Медведев является пресс-секретарем избирательной…

Украина, 13:28 13.12.2018

Расставляю точки над «і» в новости о восстановлении Насирова. 1. Решение о восстановлении означает, что при увольнении Насирова Кабмином были нарушены нормы о порядке и процедуре увольнения. И…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости