«ЦЕ НЕ ПОРОШЕНКО ЗРАДИВ ВАС, А ВИ ЙОГО І УКРАЇНУ. ЗАМІСТЬ ТОГО, ЩОБ СТАТИ НА ЗАХИСТ КРАЇНИ, ВИ ПОЧАЛИ КЛЯНЧИТИ ЗАРПЛАТИ, ПЕНСІЇ, ДЕШЕВУ КОМУНАЛКУ», — ОДКРОВЕННЯ ДЛЯ ЗРАДОФІЛІВ

12:46 13.12.2018

Відповідь поціновувачам зради

Це не Порошенко зрадив вас, а ви його і Україну. Війну не закінчили за 2 години тому, що більшість з вас закосили від мобілізації. Так, хлопці, які стали на захист України – ГЕРОЇ! Але їх було замало, щоб перемогти ворога, який переважав нас кількісно живою силою, в військовій техніці, обладнанні та ін. Це ви зрадники! Замість того, щоб стати на захист країни, ви почали клянчити зарплати, пенсії, дешеву комуналку, не бажаючи усвідомити, що йде війна!

Чи не здається вам нахабністю, сидіти дома під час війни і вимагати від головнокомандувача низьких цін і високих зарплат! Але ж коли вам це говориш, ви дорікали, що це не війна, а АТО – цю відмазку для вас підкинула російська пропаганда, а ви підхопили — вам так вигідніше, треба ж якось виправдати свою бездіяльність і нахабність.

А потім ви всі залюбки поширюєте інформацію про загиблих, дорікаючи в цьому Порошенка, не усвідомлюючи, що це ваша вина, це ви всі відмежувалися від війни, яку повинні були разом закінчити за дві години – ця кров на ваших руках! Не вірите? Згадайте з десяток найближчих вам людей чоловічої статі ( батько, брати, свати, куми та ін.). Багато з них пішли воювати? Думаю, що ні.

У Поршенка ворог не змінився, це — путін і росія, а для вас російська пропаганда створила нового ворога – Порошенка. Російська пропаганда зробила вас своїми союзниками в цій війні. путін воює проти «хунти» (так він назвав українську владу) і ви всі воюєте проти «хунти»! Воюєте інформаційно, іноді намагаєтеся зібратися в Києві, щоб спробувати зняти її. Ви союзники росії і не заперечуйте цього!

Ну і про те, що « Порошенко краде», або — «Порошенко збагатився в двічі». Ви цю інформацію просто почули з телевізора, або в соц. мережах від тих, хто хоче зняти «хунту». Це просто слова невігласів, без доказів і судових рішень — це плітки. Це брудні передвиборчі гонки і нічого більше.
Під час війни вимагати європейського рівня життя – це злочин! І те, що ви її (війни) не бачите у себе в дома – це і є гарна робота влади і наших воїнів!

Корупція? Це ви породжуєте корупцію роздаючи хабарі вчителям, лікарям, суддям на ліво і направо. Корупція – це ми всі! Так з ким боротися?

Виготові до Європи?… Ви хочете тільки європейських зарплат, а жити – як свині!

Украина, 17:28 16.01.2019

В разгар президентской гонки все чаще в политических дискуссиях всплывает вопрос о будущем премьер-министре, которому придется уже весной приступить к реализации новой экономической и социальной политики в Украине….

Украина, 09:42 21.11.2018

5 лет назад, 21 ноября 2013, правительство решило отказаться от евроинтеграции и приостановить процесс подписания Соглашения об ассоциации с Европейским союзом. Свое решение обосновали тем, что сближение с…

Общество, 11:18 04.01.2019

США, як і завжди, в авангарді тиску на Бурятські Емірати. Останні тези нинішньої позиції Білого Дому озвучив Волкер: * У Вашингтоні розуміють, чому український уряд вирішив ввести воєнний…

Украина, 11:28 31.12.2018

Начальник Генштаба Вооруженных сил Украины Виктор Муженко призвал воинов к победе. Об этом он написал в Twitter в новогодне-рождественском поздравлении. «Собратья! Желаю Вам и Вашим родным крепкого здоровья,…

Украина, 14:02 10.12.2018

Все готовятся к войне. Литва запретила въезд россиянам причастным к агрессии в Украине. Представитель Пентагона предостерег РФ от проведения широкомасштабной агрессии в Украине. США отправляют дополнительный военный корабль…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости